Proměny „moderního“ města, staré pryč a nové sem

Ne všechny změny jsou k lepšímu, všechno starší ovšem také není lepší. Svět se mění, a to i ten náš mikroskopický v Turnově. Další v řadě výstav k 750. výročí první písemné zmínky o Turnovu je výstava s názvem Proměny „moderního“ města, staré pryč a nové sem. Skupina současných fotografů (od novinářů – reportérů, přes fotoklub Safír po nadšené amatéry), kteří dokumentují podoby města v posledních třiceti letech, nabídne návštěvníkům pohled na proměny Turnova na fotografiích míst, na která si právě díky této výstavě možná ještě většina z nás velmi dobře vzpomene, i když už je ve městě nenajdeme. Výstava proběhne v Kamenářském domě v období září–říjen 2022.

Termín: 8. 9. – 30. 10. 2022
Kurátor: Pavel Charousek, Mgr. Pavel Jakubec, Břetislav Jansa, Mgr. David Marek, Pavel Matys ad.