STAROČESKÉ ŘEMESLNICKÉ TRHY V TURNOVĚ 29.–30. května 2021 – ZRUŠENY Vzhledem k nepříznivému a stále nejistému vývoji epidemie a protiepidemických opatření Staročeské řemeslnické trhy v Turnově zrušeny v plném rozsahu.

n

Nechceme měnit scénář akce ani ubírat na kvalitě či rozsahu této jedinečné akce. Těšíme se na dobu, kdy bude vše v pořádku, a věříme, že příští ročník už bude zase takový, jaký ho známe. Je nám to líto, ale pořádání této akce je vzhledem k svému termínu a rozsahu velmi riskantní.

n

Od roku 1995 se pravidelně v závěru května představují veřejnosti řemeslníci z celé České republiky. Přehlídka řemesel probíhá v areálu městského parku a doplňuje ji dvoudenní přehlídka uměleckých souborů z celého regionu – soubory folklórní, dechovky, ochotnické divadelní soubory, loutkáři a hosté z řad profesionálních umělců. Staročeské řemeslnické trhy se v regionu řadí mezi nejvýznamnější kulturní aktivity.