Příměstský tábor „Malý muzejník”

KAPACITA NAPLNĚNA.

Přihlášení přes rezervační systém: https://muzeumturnov.reenio.cz/cs/…

Co nás čeká: spárové lezení, rýžování drahých kamenů v potoce, výroba svíček, opracování nerostů – výroba drobného šperku, prozkoumání všech koutů muzea, hry, stopovačky, oheň, horolezecký den s večerním promítáním a přespáním přímo v muzeu, průzkum archeologických lokalit, koupání…no prostě bájo léto.

Termín: 15. – 19. 8. 2022
Program denně vždy od 8 do 16 hodin.
Společné přespání v expozici horolezectví ze čtvrtka na pátek (dobrovolné).
Cena zahrnuje: Program pod dohledem pedagogů; stravu (oběd, pitný režim); jízdnéSVAČINU SI NOSÍ DĚTI VLASTNÍ!
Cena: 2 000 Kč

Organizace dne:
7:30 – otevření Kamenářského domu
8:00 – začátek aktivit
12:00 – oběd (v restauraci)
16:00 – konec aktivit
16:30 – nejpozdější termín pro vyzvednutí či odchod dětí

Jeden den bude v programu celodenní výlet (cca. 10 km).Konkrétní náplň jednotlivých dnů závisí především na počasí.
Věk od 6 do 14 let – podmínkou je absolvovaná 1. třída ZŠ.
Organizátor: Muzeum Českého ráje v Turnově
Vedoucí: M. Pešková, K. Slavíková
Místo konání: základna v Kamenářském domě + muzeum + okolí Turnova
Adresa místa setkávání: Kamenářský dům (roubený dům ve dvoře muzea Muzeum Českého ráje v Turnově, Skálova 51), vstup z dlážděného dvora dřevěnou brankou, do dvora je možné zajet autem a vyložit táborníka – ne dlouhodobě parkovat.
Zahájení: Po 15. 8. 2022 v 08:00
Ukončení: Pá 19. 8. 2022 v 16:00
V ceně: oběd, pitný režim, vstupy, jízdné
Potřebné vybavení: sportovní i tvořivé oblečení, plavky
Přihláška na příměstský tábor bude platná až po uhrazení účastnického poplatku 2000 Kč.
Účastnický poplatek uhraďte buď na účet č. 1260590339/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte tábor a jméno přihlášeného dítěte),
nebo v hotovosti na pokladně muzea do 7 dnů od odeslání přihlášky. V případě neuhrazení tohoto poplatku bude přihláška stornována.

Příměstský tábor Malý muzejník