UDĚLEJME SPOLEČNĚ RADOST ZDRAVOTNÍKŮM Z TURNOVSKÉ A LIBERECKÉ NEMOCNICE

Děkujeme všem milým a šikovným dárcům, kteří zareagovali na naši výzvu. Díky Vám máme připraveny téměř dvě stovky krásných ptáčků, kteří budou předáni kovidovému oddělení KN v Liberci a také zdravotníkům turnovské nemocnice v úterý 13. dubna.

VÝZVA Z KAMENÁŘE:

Vyrobme ptáčky z příze a zkusme jejich prostřednictvím vyjádřit podporu a přinést trochu jarní radosti zdravotníkům.
Jak na to?
1. Vyrobte ptáčka(návod k dispozici na Fb a webových stránkách muzea www.muzeum-turnov.cz)
2. Ptáčka nechte jeden den na čerstvém vzduchu, ale v suchu prodýchat (parapet, balkon) – z hygienických důvodů.
3. Uzavřete ptáčka do nepoužitého čistého sáčku.
4. Pokud chcete, můžete balíček doplnit o přání či jmenovku konkrétní osoby.
5. Přineste vyrobeného ptáčka do Muzea Českého ráje ve Skálově ulici do 30. března 2021. Pro předání zvolte hlavní vchod muzea (Zvoňte, prosím!!), nebo volejte na tel.: 736 145 354 – pouze ve všední dny 9.00–16.00 hod.
Děkujeme a těšíme se na Vaše výrobky.

Ptáček z jarní dílny